Social Hub (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Inline
ca: En línia

en: Example
ca: Exemple

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: External
ca: Extern

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Share
ca: Comparteix

en: Tokens
ca: Comodins

en: Plugin
ca: Connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: Minified
ca: Minimitzat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Embed
ca: Incrustra

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Plugin ID
ca: ID del connector
