Social Hub (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: All
fi: Kaikki

en: Inline
fi: Avoin

en: Example
fi: Esimerkki

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: External
fi: Ulkoinen

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Share
fi: Jaa

en: Tokens
fi: Merkit

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Embed
fi: Upota

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media
