Social Hub (2.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana
