Social Hub (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
