Social Hub (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Text
ru: Текст

en: Error
ru: Ошибка

en: All
ru: Все

en: Inline
ru: В линию

en: Example
ru: Пример

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: External
ru: Внешний

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Share
ru: Поделиться

en: share
ru: поделиться

en: Tokens
ru: Токены

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: Plugin
ru: Плагин

en: Available plugins
ru: Доступные плагины

en: Plugins
ru: Плагины

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Embed
ru: Вставить

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Link settings
ru: Настройки ссылки

en: Platforms
ru: Платформы

en: Platform
ru: Платформа

en: Follow
ru: Подписаться

en: Share on Facebook
ru: Поделиться в Фейсбуке

en: Social Media
ru: Социальные сети

en: Follow us on Twitter
ru: Следуйте за нами в Твиттере

en: Plugin ID
ru: ID плагина
