Social Hub (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: Inline
sk: V riadku

en: Example
sk: Príklad

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Link text
sk: Text odkazu

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Embed
sk: Vložiť

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Link settings
sk: Nastavenia linky

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Copied!
sk: Kopírované!
