Social Hub (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
