Social Hub (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት
