Social Hub (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Example
hu: Példa

en: here
hu: ide

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: External
hu: Külső

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Share
hu: Megosztás

en: share
hu: megosztás

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Minified
hu: Tömörített

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Browsers
hu: Böngészők

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Platforms
hu: Platformok

en: Follow
hu: Követés

en: Social
hu: Közösségi

en: library
hu: könyvtár

en: platforms
hu: platformok

en: Wrapper CSS classes
hu: Befoglaló CSS-osztályok

en: Social Media Links
hu: Közösségi média ikonok

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Platform URL
hu: Platform webcím
