Social Hub (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Icon
id: Ikon

en: Text
id: Teks

en: Error
id: Kesalahan

en: All
id: Semua

en: Inline
id: Sebaris

en: Example
id: Contoh

en: here
id: di sini

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Link text
id: Teks tautan

en: External
id: Eksternal

en: Tokens
id: Token

en: Plugins
id: Plugin

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Embed
id: Lekatkan

en: Link title
id: Tautan judul

en: Link settings
id: Pengaturan tautan

en: Platform
id: Perangkat
