Social Hub (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: All
is: Allt

en: Inline
is: Innfellt

en: Share
is: Deila

en: About
is: Um

en: Share on Facebook
is: Deila á Facebook
