Social Hub (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: All
lv: Visi

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Example
lv: Piemērs

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Link text
lv: Saites teksts

en: External
lv: Ārējais

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: share
lv: dalīties

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Follow
lv: Seko
