Social Hub (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
