Social Hub (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: All
ar: الكل

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Attributes
ar: سمات

en: Link text
ar: نص الرابط

en: External
ar: خارجي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط
