Social Hub (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: All
cs: Vše

en: Example
cs: Příklad

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Link text
cs: Text odkazu

en: External
cs: Externí

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Embed
cs: Vložit

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
