Social Hub (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Text
cy: Testun

en: Error
cy: Gwall

en: All
cy: I gyd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Link title
cy: Pennwad dolen
