Social Hub (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Inline
eo: en linio

en: Configuration
eo: Agordoj
