Social Hub (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Error
de: Fähler

en: Configuration
de: Konfiguration
