Social Hub (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: Example
jv: Contoné

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
