Social Hub (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
