Social Hub (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Label
pt: Rótulo

en: Icon
pt: Ícone

en: Text
pt: Texto

en: Error
pt: Erro

en: All
pt: Tudo

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Example
pt: Exemplo

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configurações

en: Attributes
pt: Atributos

en: Link text
pt: Texto do link

en: External
pt: Externo

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: Share
pt: Compartilhe

en: share
pt: compartillhar

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Browsers
pt: Navegadores

en: Embed
pt: Incorporar

en: Link title
pt: Título do link

en: Link settings
pt: Configurações do link

en: Follow
pt: Seguir

en: Share on Facebook
pt: Compartilhe no Facebook

en: Share on Twitter
pt: Compartilhe no Twitter

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
