Social Hub (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: All
ast: Too

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Configuration
ast: Configuración
