Social Hub (8.x-1.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn
