Social Hub (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
