Social Hub (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: All
nl: Alle

en: Example
nl: Voorbeeld

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Link text
nl: Linktekst

en: External
nl: Extern

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Share
nl: Delen

en: Link type
nl: Linktype

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Embed
nl: Inbedden

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link settings
nl: Linkinstellingen

en: Not configured.
nl: Niet ingesteld.

en: Follow
nl: Volgen

en: Share on Facebook
nl: Deel op Facebook

en: Social
nl: Sociaal

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: Integrations
nl: Integraties

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
