Social Hub (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Example
oc: Exemple

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: External
oc: Extèrne

en: Share
oc: Partejar

en: share
oc: partejar

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Embed
oc: Integrat

en: Link title
oc: Títol del ligam
