Social Hub (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Example
lt: Pavyzdys

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: External
lt: Išorinis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
