Social Hub (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: All
fa: همه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Link text
fa: متن واصلی

en: External
fa: خارجی

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: Embed
fa: جایگذاری
