Social Link Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Email
he: דוא"ל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Drupal
he: דרופל

en: Custom
he: מותאם

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Vimeo
he: וימאו

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Google+
he: גוגל פלוס
