Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Authored by
et: Autor

en: Recipient
et: Adressaat

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: Transition
et: Olekusiire

en: Changed
et: Muudetud

en: Reason
et: Põhjus

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: Request
et: Saada

en: Language code
et: Keele kood

en: Country code
et: Riigikood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Add application
et: Lisa tööriist

en: Machine Name
et: Masinnimi
