Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan
