Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
