Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Authored by
kk: Автор

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Language code
kk: Тілдің коды
