Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Information
ku: زانیاری

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
