Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: Node
mg: Fehy
