Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Default language
nn: Standard språk

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
