Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Versions
pl: Wersje

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Authored by
pl: Autor

en: Recipient
pl: Adresat

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Delimiter
pl: Separator

en: Transition
pl: Przejście

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Reason
pl: Powód

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Information
pl: Informacja

en: Request
pl: Żądanie

en: Language code
pl: Kod języka

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Application
pl: Aplikacja

en: Group Type
pl: Typ grupy

en: Organization
pl: Organizacja

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Start Import
pl: Rozpocznij importowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Add application
pl: Dodaj aplikację

en: Delete application
pl: Usuń aplikację

en: Edit application
pl: Edytuj aplikację

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add directly
pl: Dodawanie bezpośrednie

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
