Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Recipient
sr: Прималац

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
