Social LMS Integrator (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Reason
te: కారణం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Information
te: సమాచారం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Decline
te: తిరస్కరించు
