Social LMS Integrator (1.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
