Social LMS Integrator (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Versions
he: גירסאות

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Recipient
he: נמען

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Postal code
he: מיקוד

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: Delimiter
he: מפריד

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Changed
he: השתנה

en: Reason
he: סיבה

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: Language code
he: קוד השפה

en: Group Type
he: סוג קבוצה

en: Organization
he: ארגון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Decline
he: דחייה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Machine Name
he: שם מכונה
