Social LMS Integrator (all releases) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Language code
ka: ენის კოდი
