Social LMS Integrator (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
