Social LMS Integrator (all releases) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување
