Social LMS Integrator (all releases) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
