Social LMS Integrator (all releases) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
