Social LMS Integrator (all releases) - en to pt translation catalogue (40 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Approve
pt: Aprovar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Node
pt: Nó

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Authored by
pt: Criado por

en: Recipient
pt: Destinatário

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Pending
pt: Pendente

en: Transition
pt: Transição

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Information
pt: Informação

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Publishing status
pt: Estado da publicação

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
