Social LMS Integrator (all releases) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Authored by
sl: Avtor

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Pending
sl: Čaka

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
