Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Body
cs: Text

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Authored by
cs: Autor

en: Recipient
cs: Příjemce

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Postal code
cs: PSČ

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Changed
cs: Změněno

en: Reason
cs: Důvod

en: Apply
cs: Použít

en: Information
cs: Informace

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Application
cs: Aplikace

en: Country code
cs: Kód země

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
