Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Apply
cy: Ceisio

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Language code
cy: Côd yr iaith
